SHARE WEEK 2017, CZYLI TWÓRCY POLECAJĄ TWÓRCÓW – PSYCHOEDYCJA

1

Akcja SHARE WEEK Andrzeja Tucholskiego co roku uświadamia mi, jak ten czas szybko leci. Przecież dopiero polecałam trzech autorów, których blogi stały się moją ulubioną lekturą! Tegoroczna edycja będzie bardzo psychologiczna i inspirująca.

HEROSMIND

HERO’S MIND

To jedno z najbardziej geekowych miejsc w sieci z psychologicznym akcentem. Dobre książki, komiksy, filmy i seriale, które trzeba oglądnąć, psychologia superbohaterów? To wszystko znajdziecie na blogu Joasi. Przydatna wiedza, ciekawostki i recenzje podane w lekki, nieszablonowy sposób. Gorąco polecam każdej nerdowej duszy. ;)

dziewczynazjednymokiem

DZIEWCZYNA Z JEDNYM OKIEM

Jeśli szukasz w sieci dobrej energii, inspirującego miejsca, które zarazem koi i pozwala zwolnić  – zaglądnij koniecznie do Natalii. Jej blog to skarbnica psychologicznej wiedzy, a oprócz tego stwarza idealne warunki do wyciszenia się i refleksji – nad sobą, nad tym, co ważne, nad miejscem, w którym się obecnie znajdujesz. Dziś zapisałam się na kurs “Uważniej” – jestem pewna, że będzie pełen wartościowych treści.

 

EDYTAZAJAC

EDYTA ZAJĄC

Edytę pewnie już świetnie znacie. Tworzy zawsze motywujące i merytorycznie dopracowane treści związane z psychologią i rozwojem osobistym. To Kobieta-Orkiestra, która zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej stanowi dla mnie ogromną inspirację. To dzięki Edycie mam szansę współtworzyć tak cudowny projekt jakim jest  Magazyn Psychologiczny BANG! Każdemu z Was życzyłabym spotykania na swojej drodze tylko osób z taką energią i zapałem do działania. :)

INNE BLOGI WARTE ODWIEDZENIA:

Tekstualna – blog o zaczynaniu od nowa, jedno z najbardziej autentycznych i kobiecych miejsc w sieci.

Ewelina Mierzwińska – uwielbiam za estetykę i nadawanie tematom, zdawałoby się przewałkowanym na dziesiątą stronę, nowej jakości. Myślałam, że o wyznaczaniu celów wiem już naprawdę dużo – z bloga Eweliny wciąż uczę się nowych rzeczy.

Socjopatka – za poruszanie ważnych i trudnych tematów, naturalnie i bez zadęcia. :)

Jakie blogi Waszym zdaniem są warte polecenia?

______________________________________________

PRZECZYTAJ TAKŻE:

SHARE WEEK 2016 – czyli moje ulubione miejsca w polskiej blogosferze

SHARE WEEK 2015 – polecamy najlepsze blogi!

(Visited 99 times, 2 visits today)

PRZECZYTAJ TAKŻE