SHARE WEEK 2015 – polecamy najlepsze blogi!

share

To już czwarta edycja SHARE WEEK! – tygodniowej akcji, której ojcem jest Andrzej z jestkultura.pl . Wpadł on na bardzo fajny, rozwojowy pomysł, polegający na wybraniu i poleceniu innym trzech autorów blogów, których twórczość ma dla nas jakąś szczególną wartość. Spośród masy czytanych przeze mnie miejsc wybrałam te, które mają dla mnie, na ten moment, największe znaczenie. Pozwoliłam sobie dodać na końcu mały bonus.

WPROWADZAM PORZĄDEK Z…

logo_niebalaganka

Niebałaganka – jak piszę sama Ania – pomaga pozbyć się bałaganu z życia i domów swoich czytelników i na moje oko, wychodzi Jej to bardzo dobrze. Jej blog jest przytulny, przejrzysty i barwny – dokładnie taki, jak wymarzone mieszkanie. Mogłabym przesiadywać u Niej godzinami, chłonąc sposoby na dobrze zorganizowaną, piękną przestrzeń.

ODWIEDZAM I POZNAJĘ FRANCJĘ Z…

goramadou

Madou en France – autorka bloga mieszka we Francji, a na blogu dzieli się swoimi wrażeniami z emigracji, wiedzą o tamtejszej kulturze, obyczajach, kuchni i języku (wpisy z zestawami słówek są niezastąpione!). Czytając Madou ma się wrażenie, że to wszystko dzieje się tuż obok, jakby opowiadała to wszystko spacerując z czytelnikiem francuskimi uliczkami. Jeśli dodatkowo, czytając Jej bloga, słucham soundtracku z Amelii – jestem w innym świecie…

 

ROZWIJAM SIĘ ZAWODOWO Z…

BI_v_1

BiznesoweInfo – Agnieszka Skupieńska jest dla mnie Guru-Numer-Jeden, jeśli chodzi o rozwój własnej marki. Jej blog to skarbnica wiedzy i MUST READ każdego początkującego przedsiębiorcy. Jeśli marzysz o niezależności finansowej – pracy w domu, własnej firmie, zarabianiu na swoim blogu, czy stronie internetowej – to miejsce jest dla ciebie.

BONUS!

MUSZĘ polecić wam jeszcze poniższe miejsca.

Pracownia Edukreacji – moje drugie ulubione miejsce rozwoju zawodowego i osobistego. Agnieszka jest niezwykle inspirującą osobą, która zbiera w jednym miejscu historie równie inspirujących kobiet. Uwielbiam czytać czyjeś “success story”, analizować je, wyciągać wnioski, a blog Agi podaje je nam na tacy, w formie motywujących wywiadów.

Króliczek Doświadczalny Asi, z którą mam nadzieję spotkam się kiedyś na kawie/piwie. Wyczuwam między nami duże podobieństwo, a czasami wręcz jakąś metafizyczną więź, z powodu identycznego poczucia humoru oraz momentów typu “wyjęłaś mi to z ust!”. Nienawidzę także, tak jak Ona, zupy mlecznej, która straszy mnie od czasów przedszkolnych.

Zapiski ze świata Natalii, z którą przy okazji studiuję na jednym kierunku. Jej blog, podobnie jak Madou, przenosi czytelnika do innego świata – czytając go, czuje się na policzkach ciepłe słońce Hiszpanii oraz zapach opalonej skóry. Natalia dużo pisze o programie Erasmus, co dla wielu z was może być interesujące, jeśli zamierzacie się w jego ramach gdzieś wybrać.

Bardzo cieszy mnie powyższa inicjatywa. Dzięki niej znalazłam w ciągu tych kilku dni (akcja trwa od 14 do 21 marca) wiele wartościowych miejsc w sieci, w których zamierzam zostać na dłużej.

Znaleźliście z pośród powyższych blog dla siebie? :)

(Visited 70 times, 1 visits today)

PRZECZYTAJ TAKŻE