5 świątecznych pomysłów na prezent dla pasjonatów psychologii | EDYCJA 2019/2020

ben-white-170529

Święta i czas wzajemnego obdarowywania tuż za rogiem, dlatego przygotowałam dla was 5 kategorii pomysłów na prezent idealny dla wszystkich miłośników psychologii, szczególnie jej studentów i praktyków.

1. OPCJA “DLA KAŻDEGO” – KSIĄŻKI

Wybór najbardziej uniwersalny, z którego wszyscy będą zadowoleni to dobra książka. Wymaga jednak dobrego rozeznania w zainteresowaniach osoby, którą chcemy obdarować oraz w jej aktualnym książkowym inwentarzu. Warto zrobić wstępny wywiad z jej współlokatorem/partnerem lub poprosić wprost o listę pozycji, z których można będzie wybierać. Poniżej kilka moich propozycji wraz z wydawnictwami, w których polecam szukać książek z danej kategorii. Po więcej, zaglądnijcie tutaj: PSYCHOCZYTELNIA.

 

DLA STUDENTÓW/PROFESJONALISTÓW 

Wydawnictwo GWP

 

DLA PASJONATÓW

Wydawnictwo Galaktyka

 

DLA RODZICÓW/OSÓB PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Wydawnictwo MAMANIA

 

2. OPCJA “OGARNIJ SIĘ” – PLANER/KALENDARZ 2020

Co roku osobiście inwestuję w kalendarz Madama.co, ponieważ ten konkretny, tygodniowy rozkład i zawarte w planerze arkusze, najlepiej się u mnie sprawdzają, inspirują i zadowalają estetycznie. :) Natomiast, jeśli mogłabym korzystać równocześnie z jeszcze dwóch innych, wybrałabym na pewno dobrze wszystkim znany Planer Pełen Czasu lub pudrową nowość od Ani Niebałaganki z jej sklepu piekneprzydatne.pl.

3. OPCJA “CZAS DLA SIEBIE” – OSIĘDBANIOWE GADŻETY

Idealny prezent dla wszystkich zabieganych, którym trzeba od czasu do czasu przypomnieć, by zadbali o siebie, swoje zdrowie, potrzeby i samopoczucie. Karty i kubek już mam, a kalendarz planuję zażyczyć sobie pod choinkę. :) W tej kategorii równie dobrze zamiast rzeczy materialnych mogą pojawić się pewne doświadczenia, np. pierwsze zajęcia z medytacji lub jogi, karnet na masaż, itp.

  1. KARTY AFIRMACYJNE AGNIESZKI MACIĄG
  2. KUBEK “NIE MOGĘ BEZ SIEBIE ŻYĆ” MINDFULWEAR
  3. DZIEWCZYŃSKI KALENDARZ MOCY STUDIO KIDDO

 

4. OPCJA “NA BOGATO” – BIŻUTERIA

Oryginalna biżuteria z neuro-motywami. Udało się znaleźć również propozycję dla mężczyzn:

  1. MÓZGOWE KOLCZYKI
  2. NEURONOWY NASZYJNIK
  3. DOPAMINOWE SPINKI DO MANKIETÓW

 

5. OPCJA “EXCLUSIVE” – WEJŚCIÓWKA NA SZKOLENIE

Jest to najdroższy wybór ze wszystkich i wymaga dobrej orientacji, czym dana osoba się interesuje i w którym kierunku zamierza zawodowo podążać. Gwarantuję jednak, że szok, niedowierzanie i czyste szczęście na twarzy obdarowanego sprawi wam ogromną satysfakcję. Niewiele osób nie może pozwolić sobie na nie w trakcie studiów lub zaraz po ich zakończeniu.

Co myślicie o powyższych propozycjach? Co związanego z psychologią sami chcielibyście dostać?

 

 

(Visited 3 331 times, 23 visits today)

PRZECZYTAJ TAKŻE