O MNIE

Nazywam się Iga Stanek i jestem psychologiem.

Tworzę to miejsce dla młodych osób szukających sposobów na kreowanie szczęśliwego, świadomego życia, chcących zrozumieć siebie i innych, interesujących się psychologią i rozwojem osobistym. 

Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wierzę, że poprzez szerzenie wiedzy psychologicznej, mogę pozytywnie wpłynąć na życie niejednej osoby. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu miejscach, m.in.:

  • Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie,
  • Areszcie Śledczym Kraków – Podgórze,
  • w kilku placówkach zajmujących się dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, Zespołem Downa oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
  • w żłobku, pracując z dziećmi do lat trzech.

Prowadzę poradnictwo indywidualne (via Skype) oraz szkolenia i warsztaty dotyczące rozwoju osobistego, m.in. planowania i realizacji celów, komunikacji i jakości relacji w związkach, odkrywania swojej życiowej misji i projektowania przyszłości. 

Specjalizuję się w obszarze kryzysu ćwierci wieku.

Listę wszystkich odbytych przeze mnie szkoleń i zdobytych certyfikatów znajdziesz na moim profilu na Linkedin.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, szynszylową mamą. Nie pogardzę dobrą książką, grą na PS, czy nowym zestawem Lego. Pielęgnuję swoje wewnętrzne dziecko, które wszyscy dziś modnie nazywają geekiem. Obok psychologii klinicznej i rozwojowej, interesują mnie nowe technologie i dobry, użyteczny design.

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś/trafiłeś. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Pisz śmiało, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać, na adres:

iga@kryzysowi.pl

Pozdrawiam ciepło,
Iga

(Visited 1 283 times, 44 visits today)