10 sposobów na podziękowanie Mamie w Jej szczególnym dniu

Co roku, przy każdej okazji upewniam się, że najlepszym prezentem, jaki możemy podarować naszym mamom jest… nasz czas.

Wszyscy wiemy, że życie pisze własne scenariusze. Czasem okoliczności nie pozwalają nam na bycie z bliskimi wtedy, kiedy bardzo tego chcemy. Z tego powodu chcę Wam zaproponować aktywności pod dwa scenariusze – ten bardziej pozytywny, w którym osobiście spędzacie z mamą ten dzień oraz ten, w którym chcecie sprawić mamie przyjemność na odległość.

PROPOZYCJE NA OSOBISTE PODZIĘKOWANIE MAMIE W JEJ DNIU

1. Roślina w doniczce zamiast bukietu – jeśli tak jak ja i moja Mama lubicie wyznawać sobie miłość w roślinach, równie piękna, ale trwalsza od bukietu będzie dobrym sposobem na podziękowanie, które zostanie z Twoją mamą na dłużej.

2. Wspólna wycieczka – za granicę, rowerowa, w góry, do innego miasta – kaliber prezentu zależy od Was. Tak naprawdę nie liczy się miejsce, a czas spędzony razem.

3. Wizyta w spa – każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu i odpoczynku, a co dopiero każda z mam. W ten sposób możesz zatroszczyć się o jej czas tylko dla siebie.

4. Sesja zdjęciowa – zdjęcia będą stanowić dla Was cudowną pamiątkę na lata. Ta szczególna więź między matką a dzieckiem jest zdecydowanie warta uchwycenia w kadrze.

5. Wspólny wieczór – na kanapie z filmem i dobrym jedzeniem, kolacja na mieście, a może wizyta w teatrze? Wszystko zależy od tego, jak lubicie spędzać czas.

6. “Matching….” – kojarzycie taki trend, że dwie osoby sprawiają (każda) sobie coś, co ma nawzajem się uzupełniać,  np. matching tattoo albo matching jewerly? Może dla Ciebie i Twojej mamy taki uzupełniający się upominek byłby dobrym pomysłem?

PROPOZYCJE ZASKOCZENIA MAMY Z DYSTANSU 

7. (Nie)typowa kartka z życzeniami – powrót do czasów wysyłania sobie okolicznościowych kartek mnie osobiście bardzo przypadł do gustu. Kartka, prócz życzeń, niesie ze sobą jeszcze jedną ważną wiadomość – pamiętam o tobie. Można wykonać ją własnoręcznie lub znaleźć piękny, jednocześnie nieszablonowy wzór.

Specjalnie na tę okazję, postanowiłyśmy z Agatą, założycielką Studia Kiddo przygotować dla Was piękną kartkę, którą możecie wręczyć swoim mamom w tym szczególnym dniu.

 

Projekt by Studio Kiddo

Kartkę możecie pobrać poniżej w trzech wersjach:

 1. Najlepsza mama – kartka

 2.Najlepsza mama – plakat A4 w kolorze

 3.Najlepsza mama – plakat A4 czarno-biały

8. Videokawa –  ile kaw pijesz dziennie? Może jedną wypijesz ze swoją mamą online?

9. Paczka niespodzianka – w formie bukietu, paczki słodkości lub ulubionych kosmetyków – choć przy tym punkcie można wykazać się dużo większą kreatywnością.

10. Film z życzeniami – możliwości jest wiele, można po prostu złożyć życzenia do kamery lub przygotować pokaz zdjęć z dzieciństwa. Tak, jak w punkcie wyżej – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Każde chwile spędzone z bliskimi są piękne i wartościowe, niezależnie od dystansu, który dzieli nas w danym momencie.

Jakie macie plany w tym roku? Jakie pomysły na podziękowanie mamom w ich szczególnym dniu? Dopiszecie swoje propozycje do powyższej listy?

(Visited 545 times, 1 visits today)

PRZECZYTAJ TAKŻE